o nas

Wino na Widelcu w Józefowie k. Otwocka powstało z miłości do dobrego jedzenia i gotowania. Zarażamy pasją do nietuzinkowych połączeń smakowych. Tworzymy dania, które wyłamują się poza definicje klasyki i nowoczesności. Odkryj ich niezwykły aromat i… wróć po więcej!

Tworzymy niezobowiązującą atmosferę, która pozwala poczuć się swobodnie podczas spotkania z przyjaciółmi lub rodziną, romantycznej randki czy lunchu biznesowego.

Ugościmy Ciebie i Twoich bliskich – bez zadęcia i w przyjaznej atmosferze – ale tak, abyście się poczuli naprawdę wyjątkowo. Standard obsługi ma dla nas znaczenie. Doświadczeni kelnerzy staną się Twoimi przewodnikami po naszym menu i zadbają o fantastyczny klimat.

wino na widelcu: restauracja w józefowie (K. OTWOCKA ), w której tradycja spotyka nowoczesność

Poddymiany tatar wołowy Rodzinny obiad Wyśmienite menu Spotkanie rodzinne
KUCHNIA

otwarta kuchnia i autorskie menu

Gotujemy w otwartej kuchni, co tworzy w lokalu wyjątkowy klimat. Możesz z perspektywy stolika obserwować, jak zapełniają się kolejne talerze i poczuć wręcz namacalnie radość gotowania, która towarzyszy nam każdego dnia.

Nie lubimy nudy. Dlatego w naszym menu często pojawiająsię nowości. Inspirujemy się polską klasyką i odkrywamy na nowo przepisy zcałego świata. Pracujemy z produktami sezonowymi – tak, aby na Twój stółtrafiły jak najświeższe i najbardziej aromatyczne dania.

NASZE MENU

Tatar, pizza czy owoce morza?

Nasze menu na spotkania rodzinne i firmowe w Józefowie i Otwocku Cię zaintryguje! Chociaż nasza karta jest krótka, zainspiruje zarówno tradycjonalistów, jak i tych, którzy szukają zupełnie nowych odkryć na talerzu. Pewne jest jedno – stawiamy wyłącznie na starannie wyselekcjonowane, oryginalne produkty. Dzięki temu mamy pewność, że każde danie wywoła efekt „wow” na podniebieniu. Sprawdziliśmy to zarówno na co dzień, jak i podczas zamkniętych spotkań biznesowych k. Otwocka, konsolacji pogrzebowych dla Gości z Józefowa, komunii, wigilii i innych imprez okolicznościowych.

Mule Otwarta kuchnia Rodzinny obiad Wyśmienite menu Spotkanie rodzinne
Bar Mohito Restauracja Józefów Drinki
BAR

Bar, w którym nie boimy się eksperymentować

Popołudniowe drinki z kolegami z pracy? A może wieczorna impreza ze znajomymi? Wino na Widelcu to nie tylko winiarnia w Józefowie. Nasze menu alkoholi(i nie tylko) jest znacznie szersze! Nasi barmani wiedzą, jak zapewnić Wam dobrą zabawę.Będzie dym! I to dosłownie! Koniecznie zapytaj ich o „zadymione” koktajle – to zupełnie nowy wymiar doświadczenia.

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

restauracja koło Otwocka nie tylko od święta

Organizujemy różnego rodzaju imprezy okolicznościowe. Jeśli jesteś z Józefowa, Otwocka lub okolic, na pewno wiesz, że wesele, komunia czy kolacja biznesowa z nami to niezapomniane przeżycie. Organizujemy również konsolacje, stypy, wigilie firmowe i inne eventy.

To jednak nie wszystko. Czekamy na Ciebie także w tygodniu –zawsze, gdy masz ochotę na zjawiskowe jedzenie w miłej atmosferze.

Spotkanie rodzinne Konsolacja Chrzciny Przyjęcie Spotkanie Organizacja przyjęć Święta Spotkanie firmowe

zobacz nasz instagram
na którym publikujemy
nasze nowe dania